0

قانون اصلاح تبصره (۲) ماده (۹۶) قانون اجرای احکام

تاریخ خبر : 1395/01/14


 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری ‌ اسلامی ‌ ایران قانون اصلاح تبصره (۲) ماده (۹۶) قانون اجرای احکام مدنی که با عنوان طرح الحاق یک بند به ماده (۵۲۴) قانون آیین‌دادرسی مدنی به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز دو‌شنبه مورخ ۱۲/۱۱/۱۳۹۴ و تأیید شورای محترم نگهبان، به پیوست ابلاغ می‌گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

 

وزارت دادگستری

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون اصلاح تبصره (۲) ماده (۹۶) قانون اجرای احکام مدنی» که در جلسه علنی روز دو‌شنبه مورخ دوازدهم بهمن‌ماه یک هزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۴ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۹۱۷۵۰/۳۸۴ مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۴ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.

رئیس‌جمهور ـ حسن روحانی

 

قانون اصلاح تبصره (۲) ماده (۹۶) قانون اجرای احکام مدنی

ماده‌واحده ـ تبصره (۲) ماده (۹۶) قانون اجرای احکام مدنی مصوب ۱/۸/۱۳۵۶ به شرح زیر اصلاح می‌شود:

تبصره ۲ ـ حقوق و مزایای نظامیانی که در جنگ هستند و مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی توقیف نمی‌شود.

قانون فوق‌ مشتمل بر ماده‌واحده در جلسه علنی روز دو‌شنبه مورخ دوازدهم بهمن‌ماه یک هزار و سیصد و نودوچهار مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۴ به تأیید شورای نگهبان رسید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی